Міністерство закордонних справ відкликало генерального консула України в Стамбулі Богдана Яременка у зв'язку із завершенням терміну його повноважень.

Про це заявив заступник директора Департаменту інформаційної політики МЗС України Василь Зварич під час брифінгу.

«З приводу консула в Стамбулі, його відкликали з довготермінового відрядження у зв'язку із завершенням терміну, який тривав, якщо не помиляюся, вже близько 5 років. А згідно зі звичайною практикою, дипломати за кордоном знаходяться 4 роки», - пояснив представник МЗС.

Він додав, що відкликання консула зовсім не означає, що його звільнять.
«Про це не йдеться», - цитує Зварича «УНІАН».

Нагадаємо, 2 грудня генеральний консул України в Стамбулі Яременко написав у «Фейсбук», що МЗС відкликає його за критичні вислови в соціальній мережі з приводу дій спецпідрозділу «Беркут» при розгоні євромайдану. «Повідомляю, що Ваше закордонне відрядження на посаді Генерального консула України в Стамбулі завершене. Прошу здійснити необхідні формальності і прибути в Україну до 7 грудня цього року», - процитував Яременко повідомлення від міністра закордонних справ України Леоніда Кожари.

«Додому!!! Розпакувати речі і на Майдан!!! А далі - шукати роботу!» - написав дипломат.

Після розгону «Беркутом» євромайдану у Києві в ніч на 30 листопада, 1 грудня у столиці і по всій країні сотні тисяч громадян вийшли на акції громадянського протесту.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

323