Лідер фракції ВО «Батьківщина» Арсеній Яценюк закликав учасників мітингу на Майдані Незалежності йти блокувати Адміністрацію Президента доти, поки Глава держави не підпише указ про відставку уряду Миколи Азарова і не оголосить дострокові вибори. Про це Яценюк заявив сьогодні, виступаючи перед учасниками акції проти політики влади.

За словами Яценюка, це четвертий варіант дій Президента щодо чинного уряду, оскільки попередніми варіантами він не скористався.

«Наше завдання: піти до Адміністрації Президента, і вимога до Віктора Януковича - підписати указ і оголосити дострокові вибори. Ми мирно йдемо до Адміністрації. І народ біля АП стоятиме доти, поки рішення про відставку Азарова та дострокові вибори не буде прийнято», - сказав Яценюк, повідомляє «УНІАН».

При цьому він зазначив, що люди повинні слухати виключно рішення, які прийняті на євромайдані Штабом національного опору, і в жодному разі не прислухатися до закликів провокаторів, яких потрібно виявляти і доставляти в Штаб національного опору.

«Ми зараз вибудовуємо мирну колону і йдемо до Адміністрації Президента», - сказав Яценюк.

Як раніше повідомляв ForUm, Верховна Рада України не змогла відправити Кабінет Міністрів України у відставку. Після цього народні депутати від опозиційних фракцій заповнили президію і трибуну Ради.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

489