Прем'єр-міністр України Микола Азаров вимагає припинити блокування будівлі уряду. Про це, як передає кореспондент Forum'у, він заявив, виступаючи з трибуни парламенту.

«Ми провели зустрічі з усіма послами ЄС. Вони чітко сказали, що штурм адміністративних будівель - це не шлях до євроінтеграції, це шлях до диктатури. І тут, у цьому залі, категорично вимагаю від усіх, хто причетний до прийняття незаконних рішень про блокування будівлі уряду, припинити! Ви будете нести відповідальність. У ваших рядах є юристи, вони розуміють, що ваші дії порушують не тільки Конституцію, але й Кримінальний кодекс», - сказав Азаров.

За його словами, влада відкрита для діалогу. «Ми готові обговорювати з мирними маніфестантами всі наші домовленості з партнерами. Ми протягнули руку і якщо зустрічаємо кулак - у нас достатньо сил для відповіді. Ті мільйони українців, на яких посилається Яценюк... Ми спираємося на більшість. А більшість облрад вчора вимагали наведення порядку та продовження євроінтеграційного шляху. Ми в цьому єдині з тими чесними маніфестантами, які є на Майдані. Скиньте політиканів! Вони намагаються повторити сценарій 2004 року, але зараз інша країна. Який же шлях в Європу, якщо застосовуються такі методи? Ми вистоїмо, але вам буде соромно», - зазначив прем'єр.

«Ті, хто вас штовхає на блокування Кабміну, або безвідповідальні люди, або авантюристи, або не розуміють специфіку роботи уряду. Там працює Мінфін і Мінекономіки, які проводять щодня фінансові операції за платежами для всієї України. Зарплата будь-якого вчителя, лікаря, робота швидких, шкіл залежить від функціонування уряду. Що ж ви робите? Посли ЄС вчора сказали, що такі блокування неможливі в Європі. А якщо ми європейці, то чому у нас це можливо? Я зроблю все, щоб не допустити зростання цін, тарифів і девальвацію гривні, ми підтримаємо сільгоспвиробника», - пообіцяв він.

Як раніше повідомляв ForUm, після того, як у ніч на 30 листопада Майдані Незалежності відбулися зіткнення між правоохоронцями та мітингувальниками, 1 грудня десятки тисяч українців вийшли на вулиці столиці з протестом.

Мітингувальники захопили будівлі КМДА та Будинку профспілок у центрі Києва.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що правоохоронні органи не допустять силового захоплення Верховної Ради України.

Тетяна Григор'єва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

315
Туфли осень-зима Everest