Побиття мітингувальників на євромайдані було невигідним Віктору Януковичу. Про це, як передає кореспондент Forum'у, заявив у кулуарах парламенту народний депутат Партії регіонів Володимир Олійник.
 
«Президенту це побиття було невигідно, тому що вся зовнішня і внутрішня критика впала на нього. Говорячи про правову відповідальність, потрібно пам'ятати, що після неї настає політична, і її повинен прийняти Президент, виходячи з фактів. Саме тому ми чекаємо результатів розслідування. Після чого будуть зроблені політичні висновки. Влада дасть правову оцінку подіям», - сказав він.
 
За його словами, Генпрокуратура в середу оприлюднить звіт про результати розслідування побиття мітингувальників. «Ви чули, що сьогодні в сесійній залі звучало слово «революція». Кров потрібна, без крові не підняти українців і опозиція це розуміє. Де були лідери з 4 до 5 ранку 30 листопада. Вони ж закликали людей стояти на Майдані вночі, а самі спали в теплих ліжках. Можливо, завдяки їх недоторканності, можна було уникнути побиття. Якщо ти закликаєш стояти на Майдані, йди останнім», - вважає народний депутат.

Як раніше повідомляв ForUm, після того, як у ніч на 30 листопада Майдані Незалежності відбулися зіткнення між правоохоронцями та мітингувальниками, 1 грудня десятки тисяч українців вийшли на вулиці столиці з протестом.

В той же день близько 14.00 невідомі почали штурм Адміністрації Президента.

Мітингувальники захопили будівлі КМДА та Будинку профспілок у центрі Києва.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що правоохоронні органи не допустять силового захоплення Верховної Ради України.

Тетяна Григор'єва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

272
Туфли осень-зима Everest