Опозиція не зможе відправити уряд у відставку, прогнозують у сьогоднішньому огляді аналітики інвесткомпанії «АРТ Капітал».

«Найважливішою політичною подією сьогодні в Україні буде спроба опозиції зняти уряд Азарова. Ми оцінюємо такі шанси як мінімальні. За нашими розрахунками, опозиції не вистачає близько 50 депутатських мандатів для прийняття даного рішення на голосуванні у ВР», - сказано в прогнозі «АРТ Капітал».

Нагадаємо, напередодні перший віце-прем'єр Сергій Арбузов під час засідання погоджувальної ради керівників парламентських фракцій, груп і комітетів заявив, що Рада може ініціювати відставку уряду, якої сьогодні потребують організатори євромайдану, але ситуація в країні від цього моментально не зміниться.

Сергій Арбузов зазначив, що організатори і лідери євромайдану, які переслідують власні політичні цілі і вимагають відставки уряду, обманюють людей, заявляючи, що уряд відмовився від європейського шляху. Перший віце-прем'єр запевнив, що уряд продовжує роботу над асоціацією з ЄС і запропонував опозиції сісти за стіл переговорів і проводити спільну роботу з підготовки цього документа.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

232