Столичні правоохоронці просять людей повідомляти про провокації та не ускладнювати рух транспорту. Про це в коментарі кореспонденту Forum'у заявила глава прес-служби столичного управління МВС Ольга Білик.

«Правоохоронці забезпечують громадський порядок та охорону адміністративних будівель, щоб забезпечити нормальну роботу держустанов. Мітингувальники перебувають поруч. Правоохоронці ведуть роз'яснювальну роботу і через гучномовці та в особистій розмові пояснюють людям, щоб не було порушень, провокацій та конфліктів. Поки все відносно спокійно. Серйозних конфліктів вдалося уникнути», - розповіла вона.

Крім того, Білик нагадала, що правоохоронці готові взаємодіяти в площині повідомлень про провокації і провокаторів. «Зараз столична міліція готова не тільки приймати звернення громадян по спецлінії «102». Люди можуть підходити до правоохоронців, працювати з патрулями. Ми готові до взаємодії. Готові разом з людьми забезпечувати громадський порядок. Сподіваємося, що конфліктів і порушень не буде», - сказала вона.

Крім того, Білик відзначила, що рух транспорту в центральній частині міста ускладнено у зв'язку з проведенням масових акцій.

«Там велика кількість людей. Але перебування на проїжджій частині заборонено. Відповідальність за це передбачена навіть у Кримінальному кодексі», - пояснила представник столичної міліції.

«Ми просимо людей не виходити на проїзну частину, не перешкоджати руху транспорту, щоб люди і служби могли спокійно пересуватися містом», - підкреслила Білик.

У свою чергу начальник прес-служби УДАІ Києва Наталія Сторожик повідомила Forum'у, що Державтоінспекція столиці працює в посиленому режимі. За її словами, в центральній частині міста працюють регулювальники, щоб гарантувати безпеку всіх учасників руху.

Як раніше повідомляв ForUm, після того, як у ніч на 30 листопада Майдані Незалежності відбулися зіткнення між правоохоронцями та мітингувальниками, 1 грудня десятки тисяч українців вийшли на вулиці столиці з протестом.

В той же день близько 14.00 невідомі почали штурм Адміністрації Президента.

Мітингувальники захопили будівлі КМДА та Будинку профспілок у центрі Києва.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

108