ПриватБанк відкрив кредитну лінію обсягом понад 600 тисяч одному з провідних столичних постачальників електроінструменту і садової техніки - компанії «ДАНІК». Як повідомили в банку, кредитні засоби будуть спрямовані на поповнення оборотних коштів компанії і дозволять розширити обсяги продажу через мережу фірмових салонів та Інтернет-магазин компанії.

«Активний розвиток Інтернет-каналів продажу якісного професійного і побутового електроінструменту дозволяє нам збільшити обороти і забезпечити споживачам висококласний сервіс, - говорить генеральний директор ПП «ДАНІК» Ігор Савуляк. - Можливість оперативного використання банківського фінансування дає компанії необхідні ресурси для розширення ринку».

Сьогодні кредитними коштами ПриватБанк користуються вже понад 275 тисяч корпоративних клієнтів Приватбанку. З початку року обсяги кредитних вкладень банку в економіку країни збільшилися на 11 млрд грн.

«ПриватБанк збільшує інвестиції в реальний сектор економіки, і такі високоефективні компанії дуже цікаві для банку, - говорить директор Печерської філії Приватбанку Тетяна Міхеєнко. - Зі свого боку ми даємо бізнесу зрозумілу і просту процедуру отримання кредиту та доступні умови для майбутнього зростання».

ПП «ДАНІК» займається оптовою та роздрібною торгівлею електроінструментами і садовою технікою через мережу фірмових салонів і онлайн-магазин www.klondayk.com.ua.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

121