Керівництво Міністерства аграрної політики і продовольства не змушувало директора департаменту зовнішньоекономічних відносин Вадима Трюхана писати заяву про звільнення у зв'язку з підтримкою акції протесту в Києві.

Про це повідомляє прес-служба відомства у відповідь, коментуючи оприлюднену в ЗМІ інформацію про звільнення директора департаменту.

«Рішення про участь чи неучасть у громадських акціях протесту - справа кожного громадянина», - йдеться в повідомленні.

У Мінагрополітики підкреслили, що беззаперечно поважають право кожної людини на вибір і свободу слова, оскільки це фундаментальне моральне право і конституційне право, високий ціннісний імператив.

«Разом з тим, оцінювати будь-яким чином, а тим більше засуджувати доцільність чи недоцільність участі громадян у заходах суспільно-політичної або іншої активності поза робочого часу не є компетенцією Мінагрополітики», - підкреслили в прес-службі.

Згідно з повідомленням, сьогодні в Мінагрополітики України відбулася чергова робоча нарада під головуванням першого заступника міністра Івана Бісюка, після завершення якої директор департаменту зовнішньоекономічних відносин подав заяву про звільнення за угодою сторін, що є виключним правом відповідно до трудового законодавства.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

324