На лікуванні в стаціонарних медичних установах Києва перебувають 46 травмованих учасників акцій протесту. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації з посиланням на головного лікаря Київської міської станції швидкої медичної допомоги Анатолія Вершигору.

Всього ж протягом 1 і 2 грудня 2013 року станом на 12:00 до лікарів бригад невідкладної медичної допомоги звернулися 190 осіб.

За словами Вершигори, обстежені отримали переважно травми середньої тяжкості і жодного летального випадку не зафіксовано. «Постраждалим надавали медичну допомогу від ударів, термічних опіків, черепно-мозкових травм і переломів кінцівок», - уточнив він.

У медичних закладах столиці медикаменти та інші засоби медичного призначення, необхідні для надання допомоги травмованим учасникам акцій протесту, є в необхідній кількості. Так само повністю укомплектовані лікарськими засобами і предметами медичного призначення й бригади невідкладної медичної допомоги, які чергують у місцях масових акцій, запевнив Вершигора.

У профільному Департаменті зазначили, що допомога учасникам масових заходів у столиці надається незалежно від місця проживання та реєстрації. Інформацію про стан госпіталізованих їхні близькі та рідні можуть дізнатися за телефоном гарячої лінії: 15-03.

Нагадаємо, після розгону «Беркутом» євромайдану у Києві в ніч на 30 листопада, сьогодні в столиці і по всій країні сотні тисяч громадян вийшли на акції громадянського протесту.

Мітингувальники в центрі Києва захопили будівлі КМДА та Будинку профспілок.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

171