Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов просить людей, які перебувають у приміщеннях КМДА, проявити громадянську відповідальність і надати можливість людям нормально працювати для міста. Відповідну заяву опубліковано на сайті КМДА.

Попов зазначив, що сьогодні країна перебуває на складному шляху визначення майбутнього та долі на багато років вперед.

«Це тернистий шлях, і ми не повинні думати, що буде легко. Є потужні сили, які незадоволені позицією Президента України Віктора Януковича продовжувати шлях у спільне з Євросоюзом майбутнє. Ці сили готові на все, в тому числі й на дестабілізацію ситуації в країні», - заявив він.

За таких обставин, на думку голови КМДА, вкрай важливо проявити себе європейським, демократичним народом, не піддаватися на провокації, зберігати спокій. «Я можу констатувати, що переважна більшість киян, які вийшли на мирний мітинг 1 грудня, діяли саме так. Більш того, вони продемонстрували гідну поваги громадянську позицію, перешкоджаючи провокаціям і попереджаючи їх», - підкреслив він.

Попов зазначив, що його обов'язком перед мільйонами жителів столиці є забезпечення нормального функціонування всіх служб міста. «Під час акції невідомі особи здійснили несанкціонований доступ в будівлю Київської міської державної адміністрації. Окремі політичні сили і громадяни, напевно, не розуміючи ситуації, скористалися цим доступом», - нагадав чиновник.

У КМДА працюють люди різних поглядів, але вони об'єднані єдиною метою: забезпечити нормальну життєдіяльність міста. За його словами, блокування роботи міської адміністрації може загрожувати затримками виплати зарплат працівникам бюджетної сфери, перебоями з продуктами харчування в місті, тепло-, енерго - та водопостачанням, нормальній роботі дитячих садків, шкіл, лікарень тощо.

«Переконаний, що кияни, які вийшли 1 грудня на мирну акцію, не прагнули до такого», - заявив Попов.

Як повідомляв ForUm, 1 грудня мітингувальники в центрі Києва захопили будівлю КМДА та Будинок профспілок.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

228