Верховна Рада Криму закликала Президента України Віктора Януковича вжити всіх доступних заходів для відновлення громадського порядку, не зупиняючись, якщо цього вимагатиме ситуація, перед введенням надзвичайного стану.

Як повідомляє прес-центр Верховної ради АРК, за прийняття документа проголосували 76 депутатів.

«Верховна рада Автономної Республіки Крим, спираючись на волю кримчан, які обрали її, керуючись турботою про збереження стабільності і правопорядку в Криму та по всій Україні, закликає вас, Вікторе Федоровичу, виконати свій конституційний обов'язок і зупинити розгул беззаконня й анархії, що захлеснув столицю країни. Ніхто не має права безкарно порушувати громадський порядок, здійснювати агресивні дії по відношенню до представників правоохоронних органів, захоплювати адміністративні будівлі. Якщо подібні дії оперативно і жорстко не будуть припинені, Україна зануриться в хаос, життя і безпека наших громадян опиняться під реальною загрозою», - йдеться в повідомленні.

У зверненні також йдеться, що діяльність деструктивних сил, що стягнули у Київ своїх прихильників і паралізували життя столиці, повинна бути негайно припинена.

«Закликаємо вас вжити всіх доступних вам заходів для відновлення громадського порядку, не зупиняючись, якщо цього вимагатиме ситуація, перед введенням надзвичайного стану. Політичний момент вимагає прояву максимальної твердості і рішучості. Ми знаємо, що вони у вас є», - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, після розгону «Беркутом» євромайдану у Києві в ніч на 30 листопада, 1 грудня на вулиці столиці вийшли майже 500 тисяч громадян, обурених нападом на мирних учасників протесту.

Близько 14.00 невідомі почали штурм Адміністрації Президента.

Також мітингувальники в центрі Києва увірвалися в будівлю КМДА та Будинку профспілок.

Міліція частково встановила ініціаторів заворушень.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

683