Співробітники секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі та Міністерства фінансів, які сьогодні не могли потрапити на робочі місця через блокування входів у будинок уряду, просять забезпечити їм нормальні умови роботи

Відповідну заяву опубліковано на урядовому порталі.

Держслужбовці звернули увагу на те, що їхня робота пов'язана зі щоденним виконанням обов'язків в інтересах життєдіяльності суспільства.

«Щодня необхідно приймати рішення про виплати з бюджету субвенцій, дотацій регіонам, соціальних допомог, зарплат вчителям, лікарям, викладачам вузів та іншим бюджетникам, стипендій студентам», - йдеться в заяві.

Таким чином, блокування роботи секретаріату Кабміну, Мінекономрозвитку і Мінфіну є прямою шкодою для суспільства і завдає реальної шкоди простим громадянам, абсолютно необґрунтовано посилює соціальне напруження.

«Державні службовці, які за законом мають право на повагу до себе і захист своїх інтересів, закликали тих, хто блокує будинок уряду, схаменутися і дати можливість здійснювати абсолютно необхідне поточне управління соціально-економічними процесами в Україні», - наголошується в документі.

Також вони звернулися до Генпрокуратури з проханням дати правову оцінку порушенню їхніх прав та нанесенню шкоди інтересам громадян України, і вжити законні заходи щодо відновлення роботи урядових структур.

Держслужбовці заявили, що до врегулювання ситуації вони намагатимуться виконувати свої обов'язки, працювати з документами, готувати проекти нормативних актів завдяки засобам віддаленого доступу, хоча це вкрай складно організувати. «Але співробітники секретаріату Кабміну, Мінекономрозвитку і Мінфіну повною мірою відчувають відповідальність за те, щоб необхідна громадянам України робота не переривалася», - йдеться в заяві, прийнятій сьогодні на спеціальному зібранні.

Нагадаємо, сьогодні з ранку активісти євромайдану заблокували під'їзди та входи в будівлю Кабінету Міністрів і Національного Банку України.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

318