Голова Верховної Ради Володимир Рибак вважає, що не несе відповідальності за розгін євромайдану в Києві співробітниками спецпідрозділу «Беркут». Про це, як передає кореспондент Forum'у, він заявив на брифінгу в парламенті після засідання погоджувальної ради.
 
«Сьогодні розслідування веде Генпрокуратура. Верховна Рада - це вищий законодавчий орган, який я представляю. Я ніякого відношення до наказів не маю», - відповів спікер на запитання журналістів про те, чи несе він особисту і політичну відповідальність як представник влади за побиття мітингувальників.
 
Рибак зазначив, що його завдання на посаді голови парламенту - об'єктивний розгляд всіх проблемних ситуацій у державі та внесення необхідних законопроектів на голосування.
 

Як раніше повідомляв ForUm, після того, як у ніч на 30 листопада Майдані Незалежності відбулися зіткнення між правоохоронцями та мітингувальниками, 1 грудня десятки тисяч українців вийшли на вулиці столиці з протестом.

 
21 листопада Кабінет Міністрів України вирішив призупинити процес підготовки до укладення Угоди про асоціацію між Україною, Євросоюзом, Європейським співтовариством з атомній енергії та їхніми державами-членами. У зв'язку з цим у містах країни проходили акції на підтримку євроінтеграції.
 
За фактом перевищення службових повноважень міліціонерами в ніч на суботу на Майдані Незалежності відкрито кримінальне провадження.
 
Генеральна прокуратура України почала перевірку всіх обставин подій на Майдані.

Тетяна Григор'єва,
ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

173