Президент України Віктор Янукович підтримає будь-яке рішення Верховної Ради щодо відставки Кабінету Міністрів. Про це, як передає кореспондент Forum'у, повідомив після погоджувальної ради голова парламенту Володимир Рибак.

«Президент підтримає будь-яке рішення, яке приймуть у Раді»,- відповів Рибак на запитання журналістів про те, чи підтримує Янукович відставку уряду.

Також Рибак повідомив, що Президент України запропонував організувати діалог усіх політичних сил і мітингувальників на Майдані Незалежності.

«Нам потрібно напрацювати шляхи вирішення цього питання. Що потрібно робити Главі держави - робитиме Глава, що потрібно робити законодавчій владі - будемо робити ми.

Рибак поки не бачить готовності опозиції до такого діалогу. «Поки опозиція тільки ставить ультиматуми. Діалогу я не бачу, але далі так тривати не може - це завдає шкоди державі. Соціальна обстановка в державі дуже напружена», - повідомив він, додавши, що ті, хто бив людей на Майдані, повинні бути покарані, але й самі мітингувальники не повинні піддаватися на провокації і захоплювати адміністративні будівлі.

Тетяна Григор'єва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

278