Головною загрозою для мітингувальників на Майдані Незалежності в центрі Києва є провокатори.

Про це заявив сьогодні в ході онлайн-марафону «Що чекає Україну? Аналіз поточних подій» в онлайн-студії «Inpress-клуб» політолог, голова правління Центру політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко, повідомляє кореспондент Forum'у.

«Головна загроза для Майдану - не «Беркут», хоча потенційно він теж залишається, а агресивні люди в масках. Таким чином вони намагаються дискредитувати Майдан і спровокувати насильство», - вважає політолог.

На думку Фесенка, лідерам євромайдану варто виступити з публічними заявами про те, що люди в масках знаходяться не на їхній стороні і можуть бути небезпечними виконавцями провокаційних замовлень.

«Це загроза не лише для майдану та опозиції, а й для мирних громадян, які можуть стати жертвами цих агресивних дій», - підкреслив політолог.

Нагадаємо, у ніч на 30 листопада «Беркут» жорстоко розігнав євромайдан у Києві.

1 грудня на вулиці столиці вийшли майже 500 тисяч громадян, обурених нападом на мирних учасників протесту.

Однак близько півтисячі молодиків спортивної статури прорвали кордон міліції й імітували захоплення Адміністрації Президента.

Пізніше МВС України повідомило, що до правопорушень біля Адміністрації Президента України причетні понад 300 радикально налаштованих членів організації «Братство», які діяли під наглядом Дмитра Корчинського.

Анастасія Піка,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

470