У зв'язку з масштабними акціями протесту в Києві для забезпечення громадського порядку будуть залучені додаткові сили. Про це повідомляє прес-служба внутрішніх військ МВС України.

«Станом на 10 ранку 2 грудня, для забезпечення громадського порядку в Києві залучено близько тисячі військовослужбовців внутрішніх військ, які несуть службу поблизу адміністративних будівель органів державної влади», - йдеться в повідомленні.

У прес-службі зазначили, що таке розпорядження дав міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко.

«Згідно з розпорядженням міністра внутрішніх справ України, у зв'язку з масштабними акціями протесту в столиці для забезпечення громадського порядку в місті Києві будуть залучені додаткові сили. З управлінь територіальних командувань внутрішніх військ до Києва спрямовано достатню кількість військовослужбовців для належного забезпечення громадського порядку», - сказано в повідомленні.

Таке рішення, насамперед, обумовлено необхідністю заміни тих військовослужбовців, які тривалий час несуть службу, підкреслили в прес-службі ВВ МВС України.

Як раніше повідомляв ForUm, після того, як у ніч на 30 листопада Майдані Незалежності відбулися зіткнення між правоохоронцями та мітингувальниками, 1 грудня десятки тисяч українців вийшли на вулиці столиці з протестом.

Однак близько півтисячі молодиків спортивної статури прорвали кордон міліції й імітували захоплення Адміністрації Президента.

Пізніше МВС України повідомило, що до правопорушень біля Адміністрації Президента України причетні понад 300 радикально налаштованих членів організації «Братство», які діяли під наглядом Дмитра Корчинського.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

481