ПриватБанк став офіційним українським банком Чемпіонату світу з футболу FIFA 2014 в партнерстві з Visa. Як повідомили в банку, це дає можливість клієнтам банку стати безпосередніми учасниками ЧС-2014, який пройде в Бразилії. А «гравцями» символічною української банківської збірної стануть клієнти банку, які візьмуть участь у спеціальній акції «Чемпіон».

«Ми стали офіційним українським банком ЧС-2014 в Україні для того, щоб дати можливість побачити футбольне свято нашим клієнтам, - говорить заступник голови правління ПриватБанку Олег Гороховський. - Це унікальний шанс потрапити до Бразилії і особисто побачити зірок світового футболу».

Футбольна акція «Чемпіон» стартує в Україні 2 грудня. Щоб отримати шанс на поїздку до Бразилії, достатньо до 1 квітня 2014 відкрити в ПриватБанку вклад «Стандарт» або «Депозит Плюс» на 6 або 12 місяців (мінімальна сума депозиту становить 10 000 гривень, 2 000 доларів або євро). Кожного місяця серед учасників акції розігруватимуться 100 ексклюзивних футбольних подарунків - м'ячів, сумок та інших сувенірів з символікою ЧС-2014.

Складу символічної збірної клієнтів ПриватБанку буде визначений в квітні, коли серед всіх учасників акції будуть розіграні 20 поїздок на Чемпіонат світу з футболу в Бразилії. Докладныше про умови акції «Чемпіон» читайте на сторінці www.pb.ua/champion.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

718