Інтегруватися до співдружності європейських націй Україна має як рівноправний партнер, якого поважають і з яким рахуються. Таке переконання висловив Президент України Віктор Янукович у зверненні до українського народу з нагоди 22-ї річниці проведення Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акта проголошення незалежності країни.

За словами Глави держави, Україна зробила свій геополітичний вибір.

«Ми - європейський народ, і шлях наш визначений історично», - підкреслив Президент.

Янукович пообіцяв зробити все від нього залежне для прискорення процесу зближення України з Європейським Союзом, не допустивши при цьому серйозних втрат економіки та погіршення життєвого рівня громадян.

«Ми повинні керуватися виключно національними інтересами, бути відповідальними за власне майбутнє. Ми повинні відстояти свою країну на політичній карті Європи і світу як велика і справді незалежна держава», - йдеться у зверненні.

Президент нагадав, що 1 грудня 1991 року відбувся безпрецедентний для України прояв прямого народовладдя, який засвідчив незворотність демократичних змін у молодій європейській країні.

«Наші співвітчизники продемонстрували здатність бути єдиними і незламними у своєму прагненні до незалежності і вміння цивілізовано і легітимним способом досягати бажаної мети. Тоді ми отримали неоціненний досвід консолідованого прийняття доленосних політичних рішень», - зазначив він.

На думку Януковича, ці досягнення завжди будуть міцним базисом для розвитку України та її перетворення в потужну, процвітаючу, амбітну державу.

«І немає в світі сили, яка змогла б похитнути рішучість українців вільно жити на своїй землі», - переконаний Президент.

Янукович побажав всім миру і злагоди, віри в себе і в Україну.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

510