Пауза в євроінтеграції України буде дуже важливою для напрацювання нового формату можливих відносин з ЄС. Таку думку в коментарі кореспондентові Forum'у висловив соціолог Євген Копатько.

«Перш ніж говорити про перспективи України в Європі, потрібно знати, які вони всередині країни, що у нас відбувається в економіці, в соціальній сфері, в політиці. Я вважаю, що непідписаний договір - не трагедія чи катастрофа. Просто цьому надавали дуже велике символічне значення. Вважаю, це було неправильно. Адже було більше емоцій, ніж політики й економіки», - зазначив він.

За словами експерта, пауза для України і ЄС буде дуже важливим моментом для напрацювання такого формату можливих відносин, в якому є розуміння і враховується думка один одного - щоб це не була гра в одні ворота. «Якщо відкинути всю політичну мішуру, то ми зрозуміємо, що навіть європейці зараз усвідомлюють: в Україні ситуація дуже непроста», - заявив він.

«Крім того, для нас урок, що будь-які вуличні дії є великою проблемою для країни. Емоції - це річ хороша, але вирішувати реальні питання повинні спільно влада, опозиція та експерти. Нам тут жити: і «червоним», і «білим», і «синім», і «незалежним». Романтика дуже швидко закінчується. Ейфорія з позитивом може перетворитися в розчарування і негатив. Згадайте 2004 рік. Емоційні речі повинні бути реалізовані, інакше - гіркі розчарування. Романтика в таких питаннях ні до чого. Тут повинні працювати мізки, а не емоції», - наголосив Копатько.

Нагадаємо, сьогодні, 29 листопада, Президент України Віктор Янукович взяв участь у ранковому засіданні саміту «Східного партнерства», на якому Україна та ЄС не підписали Угоду про асоціацію.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

279
Классические туфли мужские