По 94-му виборчому округу (Обухівщина та Васильківщина) влада готує грунт для зняття з виборчих перегонів опозиційного кандидата в депутати Юрія Кармазіна. В містах Обухові, Українці та на території району помічені працівники служби соціологічних досліджень. Вони задають людям одне питання: «У разі зняття Юрія Кармазіна з виборів, яка ймовірність, що ви проголосуєте за провладного кандидата?». Про це повідомляє прес-служба кандидата.

«Як стало відомо, у вівторок 3 грудня Партія Регіонів та її кандидат здійснять спробу зняття Юрія Кармазіна з виборчої дистанції, - стверджує прес-служба. - Така позиція влади зрозуміла, оскільки опозиційний кандидат Кармазін має найбільшу підтримку людей в окрузі. Це результат його активної роботи в містах та селах Обухівщині та Васильківщини. На сьогодні кандидат провів більше 100 зустрічей з людьми, працюють громадські приймальні в Обухові, Василькові та Українці. Юрій Кармазін надає дієву підтримку мешканцям і успішно протистоїть свавіллю влади».

«Юрій Кармазін закликає не піддватися на провокації і не спілкуватися з людьми, які маскуються під соціологів. Треба розуміти, що влада і в подальшому намагатиметься усунути Кармазіна від участі у виборах, як вона це зробила в 2012 р. Але разом ми зможемо цьому протистояти. Влада боїться опозиційного кандидата і вдається до останнього засобу. Але ми здатні зірвати її намір і дати можливість людям проголосувати за справжнього опозиційного кандидата», - повідомляє прес-служба Кармазіна.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

220