На Майдані Незалежності сьогодні о 19 годині виступлять лідери опозиції, які повернуться з Вільнюса. Про це повідомили організатори мітингу на підтримку євроінтеграції, що триваює на Майдані, повідомляє кореспондент Forum'у.

При цьому організатори євромайдану повідомили про те, що мітинг нестиме виключно мирний характер.

Вони закликали мітингувальників не піддаватися на можливі провокації.

Зараз на Майдані періодично лунають заклики до опозиції вийти на Майдан, висловлюється невдоволення рішенням щодо призупинення євроінтеграції України.

На вулицях, прилеглих до Майдану, рух автомобілів ускладнений, зокрема, утворилася велика пробка в бік вул. Інститутської.

Нагадаємо, 21 листопада Кабінет Міністрів України вирішив призупинити процес підготовки до укладення Угоди про асоціацію між Україною, Євросоюзом, Європейським співтовариством з атомної енергії та їхніми державами-членами.

У зв'язку з цим у Києві, а також в інших містах країни, проходять безстрокові акції на підтримку європейської інтеграції України.

Сьогодні, 29 листопада, Президент України Віктор Янукович взяв участь у ранковому засіданні саміту «Східного партнерства», на якому Україна та ЄС не підписали Угоду про асоціацію.

Сьогодні на Європейській площі проходить мітинг-концерт «Збудуємо Європу в Україні», організований Партією регіонів.

Анастасія Піка,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

224