Міністерство оборони України направило до Генеральної прокуратури матеріали щодо правомірності видачі адміралу Ігорю Кабаненку свідоцтва на право власності на житло командуванням Військово-морських сил Збройних сил України у квітні 2005 року, а також щодо дій посадових осіб Севастопольської квартирно-експлуатаційної частини, які порушили вимоги чинного законодавства. Про це повідомляє Управління преси та інформації оборонного відомства.

Під час службового розслідування встановлено, що командування Військово-морських сил Збройних сил України не мало юридичних підстав видавати свідоцтво про право власності на житло від 12.04.2005 Кабаненку, оскільки він використовував право на приватизацію державного житлового фонду у 1996 році.

«Посадові особи Севастопольської КЕЧ не мали підстав для оформлення довідки про здачу житла і внесли завідомо неправдиву інформацію, оскільки квартира №12 в будинку №1 на вулиці Куликове поле в Севастополі не перебувала на обліку в Севастопольської КЕЧ, а є приватною власністю Кабаненка», - йдеться в повідомленні.

У Міноборони наголосили, що посадові особи Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних сил України притягнені до дисциплінарної відповідальності.

Як повідомлялося раніше, міністр оборони Павло Лебедєв скасував рішення про розподіл квартир у Києві адміралу Ігорю Кабаненку і старшому лейтенанту Ользі Барабашук.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

231