Міністерство аграрної політики створить робочу групу з питань Асоціації з ЄС у сфері АПК. Про це, як передає кореспондент Forum'у, заявив профільний міністр Микола Присяжнюк.

Громадська рада при Міністерстві аграрної політики і продовольства передала Присяжнюку резолюцію про пріоритетність євроінтеграційного курсу України в реформуванні аграрного сектора, розробці довгострокової стратегії експорту аграрної продукції та розробці пропозицій щодо фінансової допомоги Україні з боку ЄС, збільшення інвестицій для прискорення реформування аграрного сектора.

«Я готовий підписатися під кожним словом цієї резолюції», - сказав він.

Також профільний міністр заявив, що до 2 грудня буде відпрацьована програма між Україною та ЄС, МВФ і ВБ щодо «більш детального підходу до Угоди про асоціацію, яку може бути підписано у березні», - заявив Присяжнюк.

«Україна вимагатиме від ЄС не позбавляти аграрних пільг, надавати фінансову допомогу підприємствам, які позбудуться права виробляти продукцію, захищену географічним походженням, а також допомагати в розробці та гармонізації українського законодавства до європейського», - резюмував він.

Анастасія Піка,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

189