Вільнюський саміт «Східного партнерства» стане майданчиком для вирішення проблем, що накопичилися в Європейському Союзі. Про це під час відкриття Громадського форуму «Євразійська економічна інтеграція: досягнення і проблеми» сказав член президії Генради партії «Єдина Росія» Андрій Клімов, передає кореспондент ForUm'у з Казані.

«Сьогодні одночасно з нашим Форумом почне свою роботу саміт у Вільнюсі. Всі думали, що це буде свято. Але після заяв Вірменії, після заяви Азарова стало зрозуміло, що це затьмарить саміт», - сказав Клімов.

На його думку, у світлі цих заяв саміт стане швидше майданчиком для вирішення проблем, що накопичилися в ЄС, ніж святкуванням тріумфу.

«Товариші з вашингтонського обкому чомусь вирішили, що деякі європейські території знаходяться в юрисдикції США. Нас, у Москві, спантеличує поведінка деяких високопоставлених політиків, які стали розповідати суверенним державам, що їм потрібно робити. Це заслуговує окремої уваги й окремої оцінки», - вважає він.

Як раніше повідомляв ForUm, Кабінет Міністрів України вирішив призупинити процес підготовки до укладення Угоди про асоціацію між Україною, Євросоюзом, Європейським співтовариством з атомної енергії та їхніми державами-членами.

Сьогодні у Вільнюсі почнеться саміт програми Європейського Союзу «Східне партнерство».

Тетяна Григор'єва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

203