На сьогоднішній день як Україна, так і Європейський Союз не готові до підписання Угоди про асоціацію. Таку думку висловив міністр закордонних справ України Леонід Кожара під час зустрічі зі студентами та професорсько-викладацьким складом Київського національного лінгвістичного університету, повідомляє прес-служба зовнішньополітичного відомства.

Міністр підкреслив, що, приймаючи відповідне рішення, Президент і уряд керувалися виключно інтересами Української держави, необхідністю найближчим часом врегулювати всі спірні моменти, які існують в трикутнику Україна-ЄС - Росія, і вийти на укладення Угоди про асоціацію з більш сильними і стабільними для країни позиціями.

Кожара запевнив, що курс на європейську інтеграцію для України залишається незмінним і безальтернативним, оскільки він відповідає очікуванням і інтересам переважної більшості українського суспільства.

Як повідомляв ForUm, 21 листопада Кабінет Міністрів України вирішив призупинити процес підготовки до укладення Угоди про асоціацію між Україною, Євросоюзом, Європейським співтовариством з атомної енергії та їхніми державами-членами.

У зв'язку з цим у Києві, а також в інших містах країни, проходять безстрокові акції на підтримку європейської інтеграції України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

247