Вступ до Митного союзу дасть Україні близько 8 млрд доларів позитивного сальдо за рік. Про це, як передає кореспондент Forum'у, повідомив сьогодні під час прес-конференції голова асоціації «Постачальники Митного союзу» Олег Ногінський.

На його думку, підписання Угоди про Асоціацію з ЄС призведе до погіршення торгового балансу України на 8-9 млрд доларів на рік, а також закриття великих промислових підприємств, орієнтованих на ринок Митного союзу.

«Підписання додаткових угод для вступу в Митний союз надасть близько 8 млрд доларів позитивного сальдо на рік і можливість доступу до російського оборонного замовлення, а на сьогоднішній день це близько пів-трильйона євро на період до 2020-го року. Українські промислові потужності дозволяють освоїти до 40% цього замовлення. Тобто, це можливість заробити близько 30 млрд євро на рік, що говорить про те, що і кредити будуть не потрібні», - повідомив Ногінський.

Також Ногінський вважає, що підписання про Асоціацію з ЄС дасть розвиток не малому та середньому українському бізнесу, а європейським торговцям, які будуть реалізовувати в Україні продукцію лише поки всередині країни будуть кошти.

Як раніше повідомляв ForUm, Кабінет Міністрів України вирішив призупинити процес підготовки до укладення Угоди про асоціацію між Україною, Євросоюзом, Європейським співтовариством з атомної енергії та їхніми державами-членами.

Кабінет Міністрів ініціював створення тристоронньої комісії з участю Європейського Союзу та Російської Федерації.

Анастасія Піка,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

180