Учасники мітингу, які вийшли на євромайдан, вже не поміщаються на одній стороні головної площі столиці і заповнюють іншу сторону Хрещатика, що біля Поштамту.

Колони студентів з різних вузів та інші громадяни постійно прибувають, кількість людей на площі постійно збільшується.

Площа, на якій можуть розміщуватися мітингувальники біля стели Незалежності, суттєво обмежена через встановлену новорічну ялинку. Протестувальники засуджують ініціативу щодо встановлення новорічних об'єктів на Майдані Незалежності і скандують: «Майдан - не каток, Україна - не совок», повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Як повідомлялося раніше, на Майдан Незалежності прибула колона студентів Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Національного педагогічного університету ім. Драгоманова, Національного університету харчових технологій та інших столичних вузів у кількості близько 5 тис. осіб.

Раніше на площу вийшли студенти Києво-Могилянської академії, а також почали прибувати студенти Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут», Національного медичного університету ім. Богомольця, Київського національного економічного університету та Національного авіаційного університету.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

640