Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив Міністерству закордонних справ і Міністерству економічного розвитку і торгівлі забезпечити проведення тристоронніх консультацій щодо тристоронніх переговорів з Росією і ЄС. Про це як передає кореспондент Forum'у, він заявив, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів.

«Доручаю Міністерству закордонних справ разом з Міністерством економічного розвитку і торгівлі забезпечити проведення тристоронніх консультацій та забезпечити визначення їх порядку денного і практичних договірних кроків, які відкривають дорогу до підписання Угоди про асоціацію», - сказав він.

Прем'єр підкреслив, що мета тристоронніх переговорів - зняття суперечностей і підписання Угоди про асоціацію і ЗВТ з ЄС на кращих умовах для України, не втрачаючи ринків ні Росії, ні України.

Як раніше повідомляв ForUm, Кабінет Міністрів України вирішив призупинити процес підготовки до укладення Угоди про асоціацію між Україною, Євросоюзом, Європейським співтовариством з атомної енергії та їхніми державами-членами.

Кабінет Міністрів ініціював створення тристоронньої комісії з участю Європейського Союзу та Російської Федерації.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

162