Прем'єр-міністр України Микола Азаров розділяє прагнення людей, які вийшли на вулиці, до євроінтеграції України. Про це, як передає кореспондент Forum'у, він заявив, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів.

Він підкреслив, що саме підтримка євроінтеграції України є головним сенсом вуличних акцій. Але, за його словами, деякі політики хочуть перетворити ці акції в протистояння з владою. «Показово, як учасники Євромайдану намагаються дистанціюватися від політиканів. Ми бачили, як люди буквально фізично обходять опозиційних політиків, залишають їх осторонь від свого волевиявлення. Людей вивели на вулиці не політики, а щире розчарування тим, що наші плани на цьому етапі не втілюються в життя. Я добре розумію і поділяю ці розчарування, тому що 90% людей, які вийшли на маніфестації, - це громадяни, які протягом 3 років підтримували політику Президента й уряду щодо євроінтеграції», - підкреслив прем'єр.

Крім того, Азаров зазначив, що в Україні не буде розколу суспільства, оскільки не буде змінений курс на євроінтеграцію країни.

Він також додав, що деякі опозиційні політики не залишають спроб перетворити мирне волевиявлення в сутички «стінка на стінку».

«Такі спроби правоохоронні органи повинні зупиняти без сумніву. Це в інтересах переважної більшості наших громадян: і тих, хто вийшов на вулиці, і тих, хто живе і працює поруч з проведенням масових акцій. Наші громадяни повинні зрозуміти, що нагнітання ситуації зараз працює проти України, послаблює наші позиції. Той, хто хоче дестабілізувати ситуацію, працює проти європейського вибору», - підкреслив він.

Азаров зазначив, що для того щоб у майбутньому підписати Асоціацію і ЗВТ з ЄС, Україна повинна бути єдиною і стабільною. Він також підкреслив, що Україна продовжить шлях євроінтеграції.

Як раніше повідомляв ForUm, Кабінет Міністрів України вирішив призупинити процес підготовки до укладення Угоди про асоціацію між Україною, Євросоюзом, Європейським співтовариством з атомної енергії та їхніми державами-членами.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

180