Вранці у вівторок у центрі Києва прихильники європейського курсу України продовжують проводити масові акції.

Зокрема, біля будівлі Кабінету Міністрів знаходяться близько 100 осіб, які скандують «Ганьба». Водночас люди продовжують прибувати. З боку протестантів під'їхала машина зі звукопідсилювальною технікою.

Крім того, триває мітинг на підтримку євроінтеграції України і на Європейській площі: звучить музика, люди гріються біля великих металевих бочок з вогнем. Тут знаходиться близько 50 осіб, повідомляє «УНІАН».

Триває мітинг за євроінтеграцію на Майдані Незалежності. Зокрема, навколо Монумента Незалежності перебувають близько 70 осіб з прапорами в руках.

Нагадаємо, вже п'яту добу у Києві тривають мітинги проти зупинки процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

21 листопада Кабінет Міністрів України вирішив призупинити процес підготовки до укладення Угоди про асоціацію між Україною, Євросоюзом, Європейським співтовариством з атомної енергії та їхніми державами-членами.

24 листопада у Києві на Європейській площі відбувся більш ніж стотисячний мітинг. Багатолюдні мітинги пройшли також по всій Україні.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

138