Міністерство внутрішніх справ України жодним чином не перешкоджатиме мирним протестам у разі дотримання громадського порядку і не обмежуватиме право громадян на свободу висловлення власної точки зору. Про це йдеться в заяві відомства.


Однак, як зазначили у Міністерстві, викликають занепокоєння спроби деяких учасників мітингів, які проходять у столиці, спровокувати правоохоронців.
 

«Незважаючи на кольори прапорів і гасла, під якими люди йдуть на демонстрації, міліціонери поважають кожну точку зору і прагнуть лише до того, щоб на вулицях держави було спокійно», - йдеться в заяві.
 
Отже, МВС ще раз закликає до порядку і попереджає про те, що в разі порушення Закону міліція буде змушена залучити винних до адміністративної або кримінальної відповідальності винних.
 

Перекриття вулиць, невиконання рішень суду, пошкодження майна та інші протиправні дії можуть стати підставою застосування заходів впливу на порушників закону, зазначили у відомстві.

Як повідомляв ForUm, за фактом спроби штурму прихильниками євроінтеграції будівлі Кабінету Міністрів відкрито два кримінальні провадження.

З учорашнього дня, 24 листопада, у Києві і деяких містах України проходять акції на підтримку євроінтеграції країни.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

381