З боку правоохоронців жодних заходів фізичного впливу до учасників мітингу в Одесі не застосовувалося. При цьому міліція затримала учасників акції, які не виконали рішення суду, повідомляє прес-служба Одеського міського управління міліції.

Як наголошується в повідомленні, в органи виконавчої влади Одеси надійшли заявки від різних громадських організацій про проведення масових заходів у центральній частині міста (акції, мітинги тощо).

Як нагадують у міліції, враховуючи, що учасники акцій можуть зловживати своїм правом на проведення мирних зібрань, у зв'язку з наявною небезпекою порушення прав мешканців міста Одеси, Окружним адміністративним судом Одеської області було прийнято рішення про заборону проведення зборів, мітингів, пікетів, походів, демонстрацій до 31 грудня поточного року включно.

У свою чергу, правоохоронці отримали постанову Державної виконавчої служби про притягнення працівників міліції до забезпечення охорони громадського порядку.

«Незважаючи на заборону, біля пам'ятника Дюку Рішельє зібралися мітингувальники. Судові виконавці повідомили про рішення суду учасникам акції, однак ті відмовилися його виконати. Після чого працівники комунальних служб почали демонтували намети мітингувальників. Троє громадян стали чинити опір, при цьому вони порушували громадський порядок і чинили злісну непокору законним вимогам працівників міліції», - наголошується в повідомленні.

Зазначені громадяни були затримані і доставлені у відділ міліції. Відносно них складено адміністративні протоколи за статтями 173 (дрібне хуліганство) та 185 (злісна непокора законному розпорядженню або вимозі працівника міліції, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовця) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Нагадаємо, сьогодні близько 05:15 наметове містечко в Одесі було ліквідовано. В Одесі Окружний адміністративний суд заборонив проведення акцій майже у всьому місті.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

318