Суд стягнув з колишнього директора комунального підприємства «Госпкомобслуговування» майже 95 тисяч гривень за незаконне звільнення працівника. Про це Forum'у повідомили в прес-службі прокуратури Шевченківського району міста Києва.

Встановлено, що у 2008 році директор комунального підприємства незаконно звільнив службовця, який працював за контрактом на посаді заступника начальника «Центру правової допомоги киянам».
Відстоюючи свої права, екс-співробітник звернувся до суду з цивільним позовом, в якому вимагав визнати незаконним наказ про його звільнення. Суд задовольнив зазначений позов, відновив чоловіка на посаді і стягнув на його користь з комунального підприємства близько 95 тис. грн компенсації за вимушений прогул.

«Враховуючи те, що комунальне підприємство фінансується з державного бюджету, а порушення трудових прав сталося з вини колишнього керівника, прокуратура Шевченківського району столиці заявила до суду позов про стягнення з екс-директора зазначених коштів», - повідомили в наглядовому відомстві.

Визнавши вимоги прокуратури законними й обґрунтованими, суд задовольнив позов у повному обсязі і зобов'язав колишнього керівника КП сплатити до державного бюджету всю суму завданих ним збитків.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

180