Голова Верховної Ради України Володимир Рибак на чолі парламентської делегації відбув з офіційним візитом до Канади.

Нагадаємо, програмою візиту передбачена зустріч Рибака з генерал-губернатором Канади Девідом Джонстоном.

Голова ВР також проведе низку зустрічей у парламенті Канади: зі спікером палати громад Ендрю Широм, зі спікером сенату Ноелем Кинселлой, з лідером офіційної опозиції в парламенті Канади, керівником Нової демократичної партії Томасом Малкером.

Рибак відвідає засідання палати громад парламенту Канади.

У рамках офіційного візиту Рибак зустрінеться з мером столиці Канади міста Оттава Джоном Ватсоном, з міністром з питань імміграції та громадянства Канади Крісом Александером, з міністром з питань соціального розвитку та багатокультурності Канади Джейсоном Кенні.

Рибак поспілкується з президентом Конгресу українців Канади Павлом Гродом, виконавчим директором Конгресу українців Канади Тарасом Залуским та іншими керівниками конгресу, і візьме участь у церемонії пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. в Україні.

До складу делегації увійшли народні депутати, члени групи з міжпарламентських зв'язків з Канадою Володимир Полочанінов (фракція «Батьківщина»), Богдан Бенюк (фракція «Свобода»), Олег Зарубінський (фракція Партії регіонів), Євген Карташов (фракція Партії регіонів).

Делегація візьме участь у церемонії покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку і до монумента пам'яті канадців, які загинули під час військових дій.
Візит завершиться 27 листопада.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

330