У Києві на Михайлівській площі проходить мітинг на підтримку призупинення Асоціації з ЄС, передає кореспондент Forum'у.

Так, на площі зібралося кілька тисяч людей з національними прапорами України.

Крім того, на зведеній сцені, прикрашеній гаслом «Будуємо Європу в Україні», виступають творчі колективи. Людей пригощають чаєм, приготованим у чотирьох польових кухнях, розміщених там же на площі.
 
 

Чистоту під час заходу забезпечують комунальники Шевченківського району.
 

Варто зазначити, що правоохоронців небагато. Біля Міністерства закордонних справ стоїть кілька автобусів МВС. Представників спецпідрозділів на площі немає.
 

Нагадаємо, до Києва для участі в мітингу на підтримку призупинення Асоціації з ЄС приїхали сотні людей з різних регіонів України.
 
 

Як повідомила прес-секретар МВС Києва Ольга Білик, на дану акцію подана заявка з 12 тисяч осіб. Люди продовжують сходитися на площу, зараз їх, за інформацією Forum'у, близько семи тисяч.
 
Як повідомляв ForUm, Кабінет Міністрів України вирішив призупинити процес підготовки до укладення Угоди про асоціацію між Україною, Євросоюзом, Європейським співтовариством з атомної енергії та їхніми державами-членами.

Проведення переговорів за участю України, Європейського Союзу і Російської Федерації дозволить зняти існуючі торгово-економічні протиріччя.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

263