У центрі Києва станом на 11.00 для участі в мітингах зібралося близько 2 тис. осіб. Про це кореспондентові Forum'у заявила глава прес-служби столичного ГУ МВС Ольга Білик.

«Всього заявлено участь до 100 тис. осіб. Так, у парку ім. Шевченка з переходом на Європейську площу заявлено 35 тис. осіб, на зустріч народних депутатів з виборцями на Європейській площі - 50 тис. осіб, окрема акція на підтримку євроінтеграції на Михайлівській площі - 10 тис., протест проти підписання Асоціації в цьому ж місці - ще 2 тис, і т.д.», - повідомила вона.

Що стосується кількості правоохоронців, додала Білик, то необхідні сили розраховуються виходячи з кількості заявлених мітингувальників, але вона далеко не завжди відповідає реальності.

«Тому поки що не можна сказати, скільки саме працівників міліції буде залучено, будемо орієнтуватися по ситуації. Наприклад, ви ж уявляєте, скільки працівників потрібно на 100 тис. чол.», - сказала Білик.

Як раніше повідомляв ForUm, до Києва для участі у мітингах на підтримку і за припинення Асоціації з ЄС приїхали сотні людей з різних регіонів України.

На Михайлівській площі проходить мітинг на підтримку призупинення Асоціації з ЄС.

Тетяна Мацур,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

220