На шляху євроінтеграції потрібно визначити всі можливі економічні втрати, а також знайти джерела, якими їх можна перекрити.

Таку думку лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов висловив у прямому ефірі програми «ШустерLIVE» на телеканалі «Інтер».

«Припустимо, ми підписали завтра асоціацію з Європейським Союзом, а Російська Федерація ввела відповідні санкції проти нас, значить, що ми отримаємо? Для того щоб перевести на технічні стандарти цю нову якість продукції, для цього потрібен не один рік, за деякими видами груп - десятки років, - зазначив політик. - Ми відразу втратимо авіабудування повністю, в більшості своїй втратимо машинобудівний комплекс, тому що 77% машинобудівної продукції ми поставляємо в Російську Федерацію. Ми втратимо суднобудівні верфі, які ще ледве дихають, і ще можна відновити їх, ми втратимо космічну галузь і багато-багато інших напрямів, у тому числі і з харчової промисловості».

Єфремов підкреслив, що Україна готова йти в напрямку євроінтеграції, але для цього їй потрібно врахувати всі можливі втрати, і знайти шляхи, як їх перекрити.

«Давайте подивимося, як, у якому часовому факторі, і за рахунок яких джерел перекрити ці ризики. Коли Кваснєвський проводить переговори з нами і не відповідає на ці запитання, я зрозуміти не можу. Тому що коли Польща вступала в Європейський Союз, то полякам 75 мільярдів боргів списали, які були, а потім вони ще десятки мільярдів отримали на розвиток», - нагадав він.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

216