Основна проблема взаємин України і ЄС полягала у тому, що європейські партнери запропонували велику підтримку на словах, а не на ділі. Про це в ефірі телеканалу «БТБ» заявив міжнародний бізнес-аналітик і спеціаліст з оцінки активів Ерік Краус.

«Я абсолютно згоден з тим, що рішення відкласти євроінтеграцію, прийняте українським урядом, було правильним. Проблема в тому, що Європейський Союз запропонував Україні дуже багато підтримки на словах і в тому, що стосується юридичних питань, але не запропонував ніяких грошей. Нинішня ситуація така, що Україна стикається з економічними проблемами, і єдиний, хто пропонує суттєву допомогу, це Росія», - заявив експерт.

При цьому він акцентував увагу на тому, що подібне рішення української сторони навряд чи вплине на торговельні взаємини з Європою. «Не думаю, що ЄС закриє свої кордони для вас, не бачу такого ризику. Це не в його інтересах. Адже Європейському Союзу дуже потрібні деякі товари, які експортує Україна. Зокрема, сільгосппродукція. А Україна, в свою чергу, і надалі буде імпортувати з Європи товари широкого споживання», - зазначив Краус, підкресливши, що навіть якщо відмова від якихось товарів українського виробництва і станеться, то це лише стане стимулом для активізації торгівлі з Росією. «Так що можна бути спокійними», - резюмував аналітик.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

225