Міністерство закордонних справ України рекомендує громадянам утриматися від поїздок до Пакистану у зв'язку з погіршенням ситуації з безпекою в цій країні унаслідок діяльності терористичних та екстремістських угруповань. Про це йдеться в заяві відомства.

«Особливо небезпечними районами Пакистану залишаються Зона племен федерального управління (FATA), наближені до Афганістану райони провінції Хайбер Пахтунхва, столиця провінції Балочистан місто Кветта (в ці регіони традиційно існує обмежена система допуску також громадян ІРП), околиці м. Карачі - столиця провінції Сінд, округ Гілгіт північної області Гілгіт Балтистан», - уточнили в МЗС.

Крім цього, враховуючи недавні спалахи міжконфесійного насильства, необхідно уникати відвідування населених пунктів Равалпінді, Суккур, Мирпуркас, Навабшах, а також Музаффарабаде до стабілізації ситуації.

У разі гострої необхідності виїзду в інші регіони Пакистану МЗС рекомендує громадянам України з'ясувати можливості приймаючої сторони щодо забезпечення належних заходів безпеки.

У випадку потрапляння в надзвичайні обставини українцям потрібно звертатися в Посольство України в Пакистані за телефоном (00 9251) 265-29-38, а також на телефонну «гарячу лінію» МЗС - 238-16-57.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

136