Росія чекає реакції керівництва Євросоюзу на пропозицію про проведення тристоронніх переговорів з Україною та ЄС, заявив статс-секретар, заступник глави МЗС РФ Григорій Карасін.

Президент РФ Володимир Путін раніше заявив, що Росія готова до тристоронніх переговорів РФ-ЄС-Україна для вирішення питань, пов'язаних з можливим підписанням угоди про асоціацію Києва з ЄС.

«Зазвичай мається на увазі, що після заяв президента Російської Федерації повинна відбутися офіційна реакція керівників Євросоюзу. Так що м'яч на полі», - сказав Карасін, повідомляє РІА «Новости».

Відповідаючи на прохання прокоментувати заяву глави МЗС Литви Лінаса Лінкявічуса, який висловив сумніви в можливості підключити РФ до переговорів Києва і ЄС про асоціацію, Карасін зазначив, що російська сторона «повинна орієнтуватися на офіційну реакцію ЄС на пропозиції президента РФ».

Як повідомляв ForUm, Кабінет Міністрів України вирішив призупинити процес підготовки до укладення Угоди про асоціацію між Україною, Євросоюзом, Європейським співтовариством з атомної енергії та їхніми державами-членами.

Кабінет Міністрів України ініціював створення тристоронньої комісії за участю Європейського Союзу та Російської Федерації.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров сподівається, що проведення переговорів за участю України, Європейського Союзу і Російської Федерації дозволить зняти існуючі торгово-економічні протиріччя.

Президент Росії Володимир Путін заявив, що Росія готова до тристоронніх переговорів з ЄС і Україною.

Представник глави дипломатії ЄС Кетрін Ештон Майя Косьянчич завила, що Євросоюз продовжить переговори про інтеграцію з Україною і готовий обговорювати торговельне та економічне співробітництво з Росією.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

2056