Європейський Союз вірить у майбутнє своєї ініціативи «Східне партнерство» для шести пострадянських країн Східної Європи та Закавказзя, незважаючи на рішення уряду України припинити роботу над Угодою про асоціацію між ЄС і Україною.

Про це заявила прес-секретар Верховного представника ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Кетрін Ештон Майя Косьянчич журналістам на брифінгу в Єврокомісії, повідомляє «УНІАН».

«Тут йдеться про відносини Європейського Союзу і шести країн «Східного партнерства», про відносини зі своїми найближчими сусідами. Є багато спільних інтересів, над реалізацією яких ми працюємо, а Угоди про асоціацію з глибокими і всеохоплюючими зонами вільної торгівлі є частиною такої співпраці, і співпраця простягається за межі цього», - сказала Косьянчич на брифінгу, привівши в приклад, зокрема, співробітництво в енергетичній галузі та лібералізації візового режиму.

Нагадаємо, 21 листопада Кабінет Міністрів України вирішив призупинити процес підготовки до укладення Угоди про асоціацію між Україною, Євросоюзом, Європейським співтовариством з атомної енергії та їхніми державами-членами.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

567