Співробітники міліції затримали другого підозрюваного у подвійному вбивстві на автомийці «Андервуд» у Луганську.

За даними прес-служби Луганського міського управління МВС, чоловіка було затримано у ніч з 21 на 22 листопада.

Як повідомляє «УНІАН», сьогодні відбулося прощання з відомим у Луганську журналістом Сергієм Старокожком, який підробляв на автомийці і загинув унаслідок цього нападу. Його поховають завтра на батьківщині мами в смт Котельва Полтавської області. Під час прощання кришка труни була закрита, оскільки сильно спотворена голова журналіста.

Нагадаємо, 20 листопада о 08:15 у Луганську в приміщенні автомийки у провулку Гвардійському з тілесними ушкодженнями були виявлені трупи двох працівників, 1967 та 1977 р.н. (адміністратора та автомийщика).

Встановлено, що смерть потерпілих настала внаслідок відкритої тупої травми голови з численними ушкодженнями кісток черепа, пошкодженням речовини головного мозку з крововиливом під оболонку головного мозку.

Одним з убитих виявився колишній місцевий журналіст Сергій Старокожко, який нещодавно був звільнений з посади редактора газети «Вільний репортер» і був змушений підробляти на автомийці.

У скоєнні подвійного вбивства викрили раніше судимих жителів Луганська 26-ти і 28 років. Одного з них було затримано 20 листопада.

Даний факт внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань з кваліфікацією за ст. 115 КК України (умисне вбивство) - карається позбавлення волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічним позбавленням волі, з конфіскацією майна.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

162