На сьогодні опозиція втратила той кредит довіри суспільства, який був у неї під час «помаранчевої революції» у 2004 році, сказав директор компанії «Research and Branding Group», соціолог Євген Копатько, коментуючи провал сьогоднішньої політичної акції під назвою «євромайдан», яку вийшли підтримати лише близько півсотні людей.

«Зараз не 2004 рік і вже немає такої довіри до опозиції. Між 2013-м і 2004-м роками вже дуже велика різниця. Те, що люди не беруть участь у таких акціях, може вони і незадоволені такими рішеннями (призупинення підготовки до підписання УА з ЄС, - Ред.), свідчить про рівень довіри до опозиції», - пояснив Копатько.

Сьогодні Арсеній Яценюк заявив, що акції на підтримку євроінтеграційного курсу переносяться на більш пізній термін у зв'язку з тим, що люди не хочуть мерзнути під дощем, а встановити намети немає можливості.

Нагадаємо, у 2004 році, коли на Майдані Незалежності в Києві проходили масові політичні акції, число їх учасників також різко скоротилося після того, як випав перший сніг і встановилися сильні морози.

Напередодні у соціальних мережах активісти, які представляють опозицію, пропонували бажаючим по 50 гривень за участь у сьогоднішньому «євромайдані».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

270