Київська міська державна адміністрація повідомляє, що Окружний адміністративний суд міста Києва своїм рішенням заборонив встановлювати малі архітектурні форми у вигляді наметів, кіосків або навісів, у тому числі пересувних і тимчасових, під час проведення мирних масових акцій з 22 листопада 2013 року по 7 січня 2014 року.

Як повідомляє прес-служба КМДА, обмеження стосується Майдану Незалежності, Хрещатику і Європейської площі.

У КМДА наголосили, що дане рішення суду жодним чином не забороняє проведення мирних масових акцій.

«Проте встановлення наметів, кіосків та інших малих архітектурних форм учасниками масових акцій перешкоджатиме підготовці та проведенню заходів новорічного та різдвяного святкування», - йдеться в повідомленні.

Наразі на Майдані Незалежності вже розпочались роботи зі встановлення новорічної ялинки та підготовчі роботи до встановлення новорічно-різдвяного селища.

Святкові заходи стартують 14 грудня на Хрещатику, коли відбудеться загальноміська акція «Не забудь привітати», і почне роботу новорічно-різдвяне селище.

Нагадаємо, увечері 21 листопада на Майдані Незалежності відбувся мітинг прихильників опозиції, які протестували проти відмови української влади від підписання Угоди про асоціацію з ЄС.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

226