Президент України Віктор Янукович наголошує, що Україна і надалі йтиме шляхом євроінтеграції. Про це Глава держави заявив під час зустрічі з представниками ЗМІ у Відні.

«Україна йшла і надалі йтиме шляхом євроінтеграції. Нам багато чого вдалося зробити за останні роки», - цитує слова Януковича прес-служба Президента.

Він підкреслив, що Україна пройшла «велику відстань» у питанні євроінтеграції за короткий час. «Ми сьогодні продовжуємо цей шлях», - сказав Президент.

Янукович також привітав ухвалення у парламенті у четвер змін у виборче законодавство. За його словами, цей закон наближає Україну до європейських стандартів.

На переконання Глави держави, реформи і модернізація, які проводяться в Україні, відкривають шлях до розвитку суспільства, демократизації та захисту прав людини.

У той же час, зазначив Янукович, на будь-якому шляху завжди виникають певні проблеми, на які потрібно дивитися об'єктивно. «Що вони несуть? Вони несуть небезпеку чи їх можна обійти, яким шляхом і яким чином. Ця дискусія - постійна і в українському суспільстві, і в політикумі, і в уряді», - сказав він.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України вирішив призупинити процес підготовки до укладення Угоди про асоціацію між Україною, Євросоюзом, Європейським співтовариством з атомної енергії та їхніми державами-членами.

Крім того, Кабмін ініціював створення тристоронньої комісії за участю Європейського Союзу та Російської Федерації.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1045