Верховна Рада України сьогодні не розгляне у сесійній залі законопроекти про прокуратуру і щодо лікування засуджених за кордоном. Як передає кореспондент Forum'у, таку думку журналістам висловив член робочої групи з напрацювання законопроекту про лікування за кордоном, голова робочої групи з підготовки до другого читання проекту про прокуратуру, регіонал Володимир Олійник.

Він нагадав, що профільний комітет ВРУ ще не підготував законопроект про прокуратуру до другого читання, оскільки до нього є дуже багато поправок.

Також, нагадав він, ще не напрацьовано спільний законопроект про лікування засуджених за кордоном, а існуючі законопроекти не мають шансу бути прийнятими.

Олійник не виключив при цьому, що для прийняття цих двох законопроектів буде скликано позачергове засідання парламенту. «Якщо ми будемо готові до прийняття рішень, і буде така ініціатива депутатів (про позачергове засідання Ради - Ред.), я не виключаю, що це може бути», - зазначив він.

Нагадаємо, Верховна Рада планувала почати розгляд євроінтеграційних законопроектів - про прокуратуру, про вибори народних депутатів і лікування ув'язнених за кордоном - сьогодні, 21 листопада.

Учора комітет ВР з питань державного будівництва та місцевого самоврядування на своєму засіданні одноголосно прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти у другому читанні та в цілому проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства з питань проведення виборів (№ 3396).

Заступник голови комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності народний депутат від фракції Партії регіонів Володимир Олійник сумнівається, що Верховна Рада розгляне у другому читанні законопроект про прокуратуру.

Угоду про асоціацію Україна-ЄС планується підписати на саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі 28-29 листопада. Брюссель чекає від Києва прийняття трьох законів: щодо вирішення питання лікування засуджених за кордоном, закону про прокуратуру (проголосований у першому читанні), закону про зміни до законодавства щодо виборів народних депутатів (проголосований у першому читанні).

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

251