Україна отримає значну підтримку з боку США у разі підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Про це заявив журналістам Надзвичайний і Повноважний Посол Сполучених Штатів Америки в Україні Джеффрі Пайетт сьогодні в Дніпропетровську.

Посол зазначив, що «переконаний у підтримці».

«Я все ще дуже сподіваюся щодо укладення Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом», - сказав посол.

Він підкреслив, що для України ця угода має надзвичайно велике значення і надає величезні можливості розширити економічну базу, поліпшити систему охорони здоров'я, створити нові робочі місця. Посол заявив, що розуміє стурбованість щодо викликів перехідного періоду до вступу в Європейський Союз, за який Україні необхідно перейти на нові стандарти, повідомляє «УНІАН».

У той же час Пайетт підкреслив, що Україна справила на нього сильне враження своїми людьми, географією і ресурсами.

«Найкраще використати весь цей величезний потенціал - приєднатися до інституту Європейського Союзу», - сказав посол США.

За його словами, якщо Україна зробить крок до асоціації з Європейським Союзом, США допоможуть Україні скористатися цими можливостями.

Нагадаємо, для підписання Угоди про асоціацію з ЄС парламенту України потрібно прийняти закони про прокуратуру, про внесення змін у виборче законодавство, а також закон, який дозволив би Юлії Тимошенко виїхати з країни на лікування.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

652