У Європі свідомо не пов'язують тему фінансових компенсацій Україні і питання екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, приділяючи останньому все менше уваги.

Про це у своєму блозі на «Корреспондент.net» пише політичний аналітик В'ячеслав Піховшек.

«На мою думку, витіснення теми Тимошенко питанням компенсацій стало наслідком того, що багато людей у нашій країні, та й на Заході, назвали «торговою війною». Це був період усвідомлення справжніх втрат, яких Україна реально може зазнати, якщо Росія вестиме себе максимально жорстко. Тимошенко ж продукувала заяви, а не новини. Ну що нового? Сидить? І раніше сиділа. Вимагали випустити? А раніше мало документів найвищого рівня брали?» - пише він.

При цьому експерт акцентує увагу, що про «торгову війну» екс-прем'єр-міністр відмовчалася.

Крім того, Піховшек констатує, що останні публікації в західній пресі показують, що там свідомо сепарують з різних публікацій і не пов'язують тему фінансових компенсацій Україні і питання Тимошенко.

«Про тему Тимошенко повторюють, що її треба випускати. Але і в західних публікаціях вже підкреслюється, що ця тема вторинна. А ось тема фінансових компенсацій, допомоги ЄС Україні, проходить червоною ниткою у багатьох публікаціях. Що і дає можливість зробити однозначний висновок: нинішній дискурс західної преси повністю переключився з теми Тимошенко на тему компенсацій», - підсумував політолог.

Нагадаємо, раніше Піховшек заявив, що вирішення питання Тимошенко має всі шанси відбутися після саміту Східного партнерства у Вільнюсі.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

131