Прокуратура просить продовжити арешт підозрюваним у «врадіївській справі».

Представник державного обвинувачення прокурор Наталія Висоцька сьогодні, 20 листопада, подала в Первомайський міський районний суд клопотання про продовження чотирьом підозрюваним у «врадіївській справі», запобіжного заходу у вигляді арешту на два місяці. Наразі термін арешту підозрюваних закінчується 25 листопада.

Захисник майора міліції Михайла Кудринського просив суд про зміну запобіжного заходу з арешту на домашній арешт, повідомляє «УНІАН».

Суд оголосив перерву для прийняття рішень щодо цих клопотань.

Нагадаємо, в смт Врадіївка Миколаївської області 26 червня троє чоловіків затягли в автомобіль 29-річну Ірину Крашкову, вивезли її в лісосмугу біля с. Сирове, побили і зґвалтували.

28 червня за підозрою у скоєнні зґвалтування, розбійного нападу та нанесенні тяжких тілесних ушкоджень були затримані лейтенант міліції Дмитро Поліщук і таксист Сергій Рябиненко.

Увечері 2 липня прокуратура Миколаївської області затримала капітана Врадіївського райвідділу міліції Євгена Дрижака.

5 серпня прокуратура Миколаївської області вручила підозрюваним у зґвалтуванні і побитті Крашкової повідомлення про нову підозру. Їхні дії перекваліфіковані на ч. 2 ст. 15 п.п. 4,6,9,12 і ч. 2 ст. 115 (скоєння закінченого замаху на умисне вбивство, вчинене з особливою жорстокістю, з корисливих мотивів, з метою приховати інший злочин, за попередньою змовою групою осіб).

Крім того, Рябиненку інкримінується скоєння розбійного нападу, а Поліщуку і Дрижаку - скоєння зґвалтування, розбійного нападу, а також низки службових злочинів.

8 жовтня Первомайський районний суд почав розгляд по суті справи про побиття Крашкової.

Прокуратура внесла зміни в обвинувальний акт у «врадіївській справі».


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

125