Учора, 19 листопада, в пункті пропуску «Шегині» прикордонники Мостиського загону затримали трьох громадян Нігерії, які намагалися потрапити до Польщі без належних документів, повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби.

Порушників прикордонний наряд виявив при оформленні автобуса «Львів - Перемишль» серед пасажирів, які їхали в сусідню країну. Як з'ясувалося згодом, мандрівники прибули з Нігерії. Двоє з них не мали при собі жодних документів, третій прямував у Республіку Польща без відповідної візи.

Крім того, вони розповіли, що є студентами одного з українських вузів, а до Польщі їдуть погуляти з друзями. Коли прикордонники ще раз зазначили, що для перетину державного кордону необхідно мати при собі відповідні документи, останні були дуже здивовані і повідомили, що були переконані, що між Україною і Польщею кордону немає.

Подорож іноземних студентів закінчилася відвідуванням пункту тимчасового утримання Мостиського прикордонного загону, до якого їх помістили в адміністративному порядку.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

465